שירותים מיוחדים

רישוי כטב"מ (רב להב)

התפתחות תחום הרחפנים (רב להב) בעולם כולו ובין היתר בישראל השפיעו על תחומים רבים ובין היתר על תחום צילומי האוויר אשר שלא כמו בעבר אינם מצריכים הוצאת טיסות מאוישות ויקרות על מנת לבצע אותם.

צילומים אוויר בכמות גדלה והולכת מיום ליום נעשים באמצעות חברות אשר קיבלו רישיון של מפעיל אווירי, רשינו את הרחפנים בבעלותם והכשירו ורשינו מטיסים מקצועיים, כאשר כל הרישיונות הללו ניתנים על ידי רשות התעופה האזרחית לאחר עמידה בדרישות רישום, רישוי ומבחנים מעשיים.

בנוסף לתחום הצילומים האוויריים ניתן כבר היום לראות את הרחפנים נכנסים בקצב מהיר לתחומים נוספים כגון: אבטחה, חילוץ והצלה, שליטה ובקרה ועד תחומים רבים ומגוונים.

כבר עכשיו ניתן לראות דרישה גדלה והולכת לחברות ומטיסים אשר יספקו שירותים בתשלום לצרכים ההולכים וגדלים מיום ליום ומצד שני מספר הקטן יחסית של חברות ומטיסים מרושיינים כיום בשוק מה שנותן הזדמנות מצוינת בעיתוי טוב לחברות ואנשים אשר רוצים לקחת חלק בתחום הרחפנים המבטיח.

החסם הגדול ביותר לכניסה לתחום היום הוא התהליך הרישוי היחסית מורכב ומתיש לאנשים העוברים אותו בפעם הראשונה ואינם בקיאים בתהליך, בדרישות ובגופים המעורבים.

כאן נכנסים לתמונה חברת הוביז בע"מ החברה המובילה בתחום הרחפנים האזרחיים בארץ, מפיצה רשמית של חברת dji בישראל ובעלת מעבדת הרחפנים הגדולה והמתקדמת בישראל המספקת שרותי אחזקה ותיקון לרוב בעלי הרחפנים בארץ כמו גם למרבית החברות המרושיינות בשיתוף עם שוקי אמזלג אחד ממקצועני התחום הבכירים בישראל אשר הוביל במסגרת תפקידו לשעבר במשטרת ישראל את תהליך הרישוי של עשרות כלים ומטיסים ובקי לפרטי פרטים בתהליכי הרישיון.

חברת הוביז בע"מ ושוקי אמזלג ילוו אתכם יד ביד בכל שלבי תהליכי הרישוי עד לקבלת הרישיונות מרת"א ויהפכו בעבורכם את התהליך למהיר וקל יותר ויחסכו מכם השקעה של מאמצים ושעות רבות.

רישיון מסחרי

נדרש להיות חברה בע"מ או עוסק מורשה.

הגשת בקשה לרת"א לקבלת רשיון הפעלה מסחרי ממשרד התחבורה

תשלום אגרה.

רישיון הפעלה אווירי

הגשת ספר עזר מבצעי

הגשת ספר מדיניות התחזוקה

מבחן מעשי

תשלום אגרה

 

רישוי כלי רב להב

חשבונית קנייה

רשומון יבוא

תשלום אגרה כושר אווירי

תשלום אגרוה לרישום כלי ומס' זנב

הצעת מחיר לביטוח שנתי לכלי

הכנת ספרות לכלי

רישוי מטיס

העדר הרשעות פליליות

אישור בטחוני

בדיקת רופא תעופתי

מבחנים עיוניים

הדרכה מעשית

מבחן מעשי

תשלום אגרות

לפרטים נוספים וייעוץ נשמח לעמוד לרשותכם בטלפון – 072-3845200

אל תהססו לקבוע איתנו פגישה ללא עלות לצורך קבלת פרטים נוספים ומענה על על שאלות.
072-3845200
© Hobbiz - הוביז 2018
Storefront designed by WooThemes.